Czym jest Czater.pl?

Czym jest i do czego służy Czater.pl?


Czater.pl to serwis umożliwiający sprawną obsługę klienta poprzez:

 • Czat
  Po zamieszczeniu czatu klient będący na twojej stronie może napisać do Ciebie na czacie i uzyskać szybką odpowiedź.
 • Wiadomości offline
  W momencie gdy żaden z konsultantów nie jest dostępny, klient może użyć specjalnego formularza offline czyli wysłać wiadomość e-mail, na którą możemy odpisać w dowolnym momencie
 • Callback
  Klienci którzy preferują rozmowę telefoniczną, mogą wpisać swój numer telefonu w celu szybkiego kontaktu, bez żadnych dodatkowych kosztów.
 • Chatbot
  Chatbot zajmie się udzielaniem odpowiedzi na powtarzające się pytania. Po to, aby klienci nie musieli czekać, a pracownicy mogli skupić się na innych działaniach.

Dostępne są integracje z Facebokiem oraz Slackiem, które dodatkowo mogą usprawnić obsługę.
Na wiadomości można odpowiadać po zalogowaniu się do konta na stronie www.czater.pl lub aplikacji na Mac, Windows, Linux i Android.

Utwórz czat w 15 sek.

Kruszynka · 20.04.2021 6:44

Jest super

aak · 21.05.2019 9:04

Bardzo fajna opcja kontaktu ze strony klientów. Bardzo łatwy w instalacji i obsłudze. Integracja ze Slack dla mnie bomba, bo można odejść na chwilę od komputera kiedy rozkręcamy działalność Żeby tylko jeszcze klienci chcieli do firmy przychodzić ;)

Maciej · 20.03.2019 9:06

Jest Ok

Tomek · 26.12.2018 11:48

Jest ok. Przyda się.

Administracja · 16.11.2018 11:17

Dziękujemy za opinię. Czekanie w kolejce, to jedna z rzeczy, których klienci nie lubią najbardziej. W związku z tym dążymy do tego, żeby nigdy nie było takiej potrzeby i mechanizmy, które prowadzamy powinny to zapewniać (np. automatyczne wiadomości do klienta, który rozpoczyna rozmowę, a wszyscy konsultanci są zajęci). W przyszłości problem ten zostanie jeszcze bardziej zredukowany dzięki budowie bota.

dajesport.pl · 19.09.2018 19:41

Na ten moment zapowiada się dobrze, ale jeszcze czekamy na kolejkę konwersacji