Przejdź do treści

  Narzędzia i wsparcie dla branży edukacyjnej

  Wszystkie sprawy Twojej placówki edukacyjnej i kursy w jednym miejscu!

  Pozwól odwiedzającym Twoją witrynę edukacyjną, porozmawiać z Twoim przedstawicielem za pośrednictwem narzędzi online czater.pl.

  Od zapytań dotyczących przyjęć, rejestracji uczniów, kontaktu z potencjalnymi studentami w czasie rzeczywistym, poprzez wymagania dotyczące studiów/kursów i zapisy na różne kursy, pytania w kwestii pomocy finansowej, po sprawną komunikację i bezpieczne repozytorium niezbędnych informacji.

  Poznaj tylko kilka możliwości wykorzystania naszych narzędzi online. Czater zapewni Ci dostęp do narzędzi, dzięki którym Twoja placówka stanie się jeszcze bardziej nowoczesną jednostką dydaktyczną, a zapisy na Twoje kursy szybko wzrosną.

  Wypróbuj za darmo 14 dni bez zobowiązań

  6 narzędzi online do wyboru w Twojej placówce

  Livechat, callback, e- asystent, chatbot, videochat z opcją zarabiania oraz kalendarz wizyt i wydarzeń online.

  Łatwe: instalacja, integracja i obsługa

  Wdrożysz nawet w 5 minut, a nauka obsługi nie zajmie Ci więcej niż kilka chwil.

  Kompleksowe wsparcie Twojego biznesu

  Za obsługę Twojej placówki odpowie indywidualny opiekun, który będzie zawsze do Twojej dyspozycji.

  Możliwości adaptacji narzędzii rozwoju

  Prosto dostosujesz do bieżących potrzeb i w każdej chwili przeprowadzisz ewentualne modyfikacje.

  Jedna platforma. Wiele funkcji. Kompletne wsparcie.

  Czater dla branży edukacyjnej: dlaczego warto?

  Czater ma dla Ciebie aż 6 dopasowanych narzędzi, które zostały zaprojektowane po to, aby wspierać funkcjonowanie Twojej placówki. Dzięki ich zastosowaniu zadbasz o sprawną obsługę uczniów/studentów (w tym ich rejestrację, odpowiadanie na pytania, prowadzenie zajęć oraz wiele więcej).

  Funkcjonalności naszej platformy pozwolą Ci również na sprawne zarządzanie różnymi obszarami placówki (w tym ustalanie planów zajęć, harmonogramów prac, zastępstw oraz wielu innych).

  KORZYŚCI DLA BRANŻY EDUKACYJNEJ

  W jaki sposób wykorzystasz to u siebie?

  Czy pamiętasz, ile razy Tobie lub Twoim pracownikom zdarzało się odpowiadać ciągle na te same pytania padające ze strony uczniów i nie tylko? Musisz przyznać, że takie czynności bywają nie tylko monotonne, ale przede wszystkim potrafią zabierać cenny czas, który można spożytkować w zdecydowanie lepszy sposób.

  Czater ma na to rozwiązanie, ponieważ na naszej platformie znajdziesz m.in. innowacyjnego chatbota. Przy jego użyciu przygotujesz spersonalizowane komunikaty, przekażesz informacje o aktualnych akcjach promocjach itp., a przede wszystkim – udzielisz wyczerpujących odpowiedzi na zadawane pytania.

  Jedna z największych bolączek wielu szkół, dotyczy kwestii związanych ze sprawnym organizowaniem oraz zarządzaniem planami lekcji. Problemy kadrowe, brak wolnych sali, czy też wspomniane już okienka. Każdy z tych czynników wprowadza niepotrzebny chaos i generuje dodatkowe koszty.

  Rozwiązanie tego problemu stanowi dostęp do kalendarza rezerwacji online, który spowoduje, że zarządzanie tymi sprawami stanie się dla Ciebie zdecydowanie prostsze. Tylko w jednym miejscu zawrzesz listę zajęć, przypiszesz je do poszczególnych nauczycieli, a całość “poukładasz” tak, aby zadbać o jak najwyższą wydajność oraz jakość nauczania.

  Regularne korzystanie z możliwości czatera sprawi, że Twoja szkoła będzie jeszcze bliżej swoich uczniów. W tej roli doskonale odnajdą się m.in. chatbot, live chat, a także callback, które umożliwią Ci sprawną komunikację ze wszystkimi zainteresowanymi osobami. I to bez względu na czas, jak i miejsce. Poza przekazywaniem niezbędnych informacji, Czater sprawdzi się również jako sposób na prowadzenie lekcji online – co zdecydowanie ułatwi Ci, chociażby wbudowany videochat.

  Lepsza obsługa przyczyni się zarówno do wzrostu zadowolenia obecnych uczniów, ograniczy ryzyko ewentualnych rezygnacji, a przede wszystkim – “przyciągnie” do Twojej szkoły nowe osoby zainteresowane nauką.

  Możesz już zapomnieć o traceniu czasu na wertowanie setek papierów, przeklikiwanie się pomiędzy wieloma niezależnymi systemami informatycznymi, a przede wszystkim – frustracji, jaka pojawia się podczas tych wszystkich czynności.

  Funkcjonalności czatera sprawiają, że platforma może Ci służyć jako rozbudowany i bardzo przyjazny system CRM. Dzięki temu zyskasz wygodny wgląd oraz opcję sprawnego zarządzania wszystkimi niezbędnymi danymi.

  JAK ZACZĄĆ?

  Zadbaj o sprawną obsługę i pełne wykorzystanie potencjału Twojej placówki

  Postaw na nowoczesne narzędzia do automatyzacji, dzięki którym pozbędziesz wielu obowiązków, poprawisz wydajność pracy, a co najważniejsze – skupisz się na tym, co kluczowe: podnoszeniu jakości nauczania w Twojej szkole.

  • Krok 1

   Wybierz

   Zapoznaj się z narzędziami, a następnie wskaż te, które chcesz wdrożyć do swojej organizacji.

   Wypróbuj za darmo
  • Krok 2

   Zainstaluj

   Użyj wygenerowanego kodu, aby szybko i sprawnie zintegrować Czatera z Twoją stroną oraz platformą, z której korzystasz.

   Dostosuj pakiet
  • Krok 3

   Korzystaj

   Usprawniaj procesy, poprawiaj obsługę i używaj innych możliwości, jakie daje Ci nowoczesna platforma dla szkół.

  Case studies

  Poznaj rezultaty innych placówek edukacyjnych

  • 48%

   Oszczędności miesięcznie

   Dzięki wdrożeniu procesów optymalizacji obsługi klienta.

  • 51%

   Mniej porzuconych koszyków

   Za sprawą automatyzacji obsługi i odpowiadania na pytania.

  • 75%

   Większa sprzedaż i lepsza obsługa

   Za pomocą realizowania skutecznych kampanii marketingowych.

  • 48%

   Więcej pozytywnych opinii

   Wyrażanych przez klientów sklepów internetowych.