Przejdź do treści

  O nas

  Czater.pl jest zaufanym dostawcą narzędzi online do stron i sklepów internetowych.

  Pomagamy małym i średnim firmom zautomatyzować proces sprzedaży, obsługi klienta i marketingu. Wszystko na jednej platformie.

  Nasze nowoczesne i proste w użyciu rozwiązania, pozwalają firmom oszczędzić czas, ograniczyć wydatki i skalować oraz rozwijać biznes.

  Poznaj nasze możliwości, historię oraz zespół ludzi, który każdego dnia działa na wspólny sukces – zarówno czatera, jak i firm naszych klientów.

  Kompleksowa platforma nr 1
  na polskim rynku

  Jesteśmy innowatorem i liderem na rynku oprogramowania oraz rozwiązań dla stron i sklepów internetowych.

  Już ponad 25 000
  zadowolonych klientów

  Zarejestruj się na naszej platformie, a uruchomienie gotowego narzędzia potrwa tylko kilka minut.

  Fachowa obsługa
  i profesjonalne wsparcie

  Oferujemy pomoc opiekunów, wiedzę ekspercką oraz indywidualne dostosowanie funkcji – do potrzeb czy specyfiki branży.

  Poznaj naszą historię

  Działamy nieprzerwanie od 2015 roku i już od samego początku naszym głównym celem pozostaje kompleksowe wspieranie polskich biznesów poprzez łatwe w użyciu narzędzia.

  Na początku dostarczaliśmy innowacyjne rozwiązania w formie live chata oraz opcji callback, aby sukcesywnie poszerzać nasze portfolio o pomoc wirtualnego asystenta, kalendarz rezerwacji wizyt i wydarzeń online, chatbota, videochata.

  Aktualnie naszą ambicją jest rozwój nowoczesnej platformy rozwiązań do stron i sklepów internetowych, która zapewni firmom kompleksowe narzędzia online w 1 licencji i w 1 miejscu.

  A ponieważ za technologią stoją ludzie, robimy wszystko, by tworzone przez nas narzędzia do komunikacji z klientami, obsługi i sprzedaży - były intuicyjne i nowoczesne oraz pozwalały łatwo i szybko usprawniać procesy w firmach.

  Nadal nie przestajemy się rozwijać, stale dodając kolejne funkcje do naszej platformy i tworząc rozwiązania automatyzujące czasochłonne zadania naszych klientów.

  W 2022 roku unowocześniliśmy naszą markę poprzez odświeżenie głównego logo, dodaliśmy logotypy poszczególnych usług, wprowadziliśmy zmiany na stronie www i w panelu użytkownika. Dzięki temu poprawiła się nawigacja, czytelniejsza stała się struktura treści oraz łatwiejsze korzystanie z panelu. Aktualne zmiany odzwierciedla pracę, którą wykonujemy zgodnie z potrzebami naszych klientów.

  Przez cały ten czas zaufało nam ponad 25 tysięcy firm, którym nasze narzędzia online pozwoliły na sprawne odbycie ponad 1,7 miliona rozmów telefonicznych, wysłanie ponad 25 milionów wiadomości na czacie. A nasz zespół obsłużył łącznie ponad 33 tysiące użytkowników.

  Nasze wartości

  Od sposobu, w jaki współpracujemy z naszymi klientami, po sposób w jaki współpracujemy w ramach naszego zespołu, nasze wspólne podstawowe wartości kierują rozwojem naszej organizacji.

  Kreatywność

  Jesteśmy agentami zmian. Twórczo rozwiązujemy problemy, wprowadzając, przyjmując i realizując nowe założenia i pomysły.

  Ambicja bycia wiodącą platformą kompleksowych narzędzi online do www i e-sklepów, wymaga niezrównanej wizji, innowacji i realizacji. Nigdy nie osiadamy na laurach. Rzucamy wyzwanie naszym wyobrażeniom o tym, co jest możliwe, aby lepiej zaspokajać potrzeby naszych klientów. Zaczynamy od planów, celów i danych. Przyjmujemy różne perspektywy, aby dostosować się do zmieniających się potrzeb klientów.

  Zaangażowanie

  Przecieramy własne ścieżki i szlaki. Docieramy tam, gdzie inni się poddają. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! Z pasją dążymy do przełomowych zmian.

  Nieustannie staramy się być lepsi w swojej pracy. Koncentrujemy się na rozwiązaniach i każdego dnia przychodzimy zainspirowani, aby wywierać wpływ poprzez nasze talenty, pasję i pracę. Do każdego zadania podchodzimy w pełni zmotywowani, ponieważ uwielbiamy świętować nasze wspólne sukcesy, które jeszcze bardziej motywują nas do dalszego działania. Drużynowo rozwijamy naszą firmę, dążąc do tego co dla innych wydawałoby się niemożliwe.

  Szacunek

  Uznajemy, że doświadczenie i pomysły innych, są równie ważne jak nasze własne. Słuchamy głosu naszych klientów i pomysłów generowanych przez nas samych.

  Wszystkich traktujemy na równi, ponieważ chcemy, by każdy członek naszej czaterowej rodziny czuł się u nas swobodnie oraz wiedział, że każdy pomysł będzie ważny i usłyszany. Zakładamy pozytywne intencje u innych, ponieważ wiemy, że może nam brakować pełnego kontekstu. Dodatkowo akceptacja dla różnorodności każdego z nas w zespole, pomaga nam napędzać kulturę naszej firmy, mapę drogową produktu i ogólne podejście do spełniania oczekiwań klientów.

  W czater.pl każdy pracownik ma znaczenie. Poznaj zespół, który wykorzystuje swoją pasję i talenty, tak abyśmy mogli dostarczać naszym klientom technologię, rozwijającą ich biznesy.