Przejdź do treści

  Narzędzia i wsparcie dla branży finansowej

  Zoptymalizuj obsługę i realizuj plany sprzedażowe produktów finansowych

  Zapewnij sprawną komunikację i właściwy przepływ informacji oraz zapewnij, aby dane Twoich klientów były zawsze bezpieczne i chronione, niezależnie od tego czy jesteś  doradcą finansowym, firmą ubezpieczeniową, windykacyjną, czy te pomagasz klientom inwestować ich środki. Gromadź i przetwarzaj niezbędne dane oraz obsługuj więcej klientów, w jeszcze krótszym czasie.

  Czater to zestaw innowacyjnych narzędzi – stworzonych po to, aby wspierać firmy finansowe.

  Wypróbuj za darmo 14 dni bez zobowiązań

  6 narzędzi do wyboru

  Livechat, callback, e- asystent, chatbot, videochat z opcją zarabiania oraz kalendarz wizyt online.

  Łatwa i prosta integracja

  Instalacja naszych funkcjonalności, to maksymalnie 5 minut, a nauka obsługi - nawet kilka chwil.

  Wsparcie przez całą dobę

  Dedykowany opiekun - odpowie na pytanie i pokaże, jak korzystać ze wszystkich funkcjonalności.

  Wszechstronne zastosowanie

  Opcja dopasowania do bieżących potrzeb oraz dokonania zmian w każdej chwili.

  Jedna platforma. Wiele funkcji. Kompletne wsparcie.

  Czater dla branży finansowej: dlaczego warto?

  Czater to 6 nowoczesnych narzędzi, które zostały zaprojektowane w celu wspierania 3 filarów Twojego biznesu: marketingu, obsługi oraz sprzedaży.

  Z jego pomocą w łatwy sposób zadbasz o obsługę obecnych klientów, a także komunikację z potencjalnymi klientami. Szybko i sprawnie przeprowadzisz skuteczne działania informacyjne i promocyjne, a dodatkowo zoptymalizujesz procesy pracy i zarządzania Twoją firmą.

  KORZYŚCI DLA BRANŻY FINANSOWEJ

  W jaki sposób wykorzystasz to u siebie?

  Jednymi z największych wyzwań, z którymi muszą borykać się specjaliści działający w branży związanej ze sprzedażą produktów finansowych, są: natłok obowiązków, ciągły brak czasu, a co za tym idzie – konieczność wykonywania nawet kilku zadań jednocześnie.

  Zastosowanie narzędzi online czater.pl, znacznie ułatwi pracę Twoją, jak i Twoich pracowników, ponieważ za jego sprawą ograniczysz większość czynności (w tym: odpowiadanie na powtarzające się pytania, poszukiwanie, gromadzenie i wprowadzanie informacji o klientach, a nawet umawianie spotkań).

  Nasza platforma to cały zestaw narzędzi, dzięki którym będziesz zawsze bliżej klienta. Live chat, videochat, a nawet callback – pozwolą Ci na sprawną komunikację – w dopasowanej formie i o dowolnym czasie.

  Dodatkowo zyskasz opcję organizowania wydarzeń online, realizowania kampanii reklamowych, a także wysyłki wiadomości e-mail oraz SMS, dzięki czemu Twój marketing wejdzie na jeszcze wyższy poziom.

  Czater.pl, oferuje Ci również dostęp do zaawansowanego systemu CRM, za pomocą którego z łatwością będziesz zarządzać swoimi kontaktami. To, w połączeniu z możliwościami wszechstronnej analizy, pozwoli Ci nie tylko na obsługiwanie bieżących zapytań, ale również przygotowywanie spersonalizowanych ofert finansowania, a także – planowanie działań na kilka, czy nawet kilkanaście miesięcy “do przodu”.

  Dzięki opcji archiwizacji komunikacji z klientami, bardzo prosto uda Ci się “wrócić” do poprzednich rozmów, aby przypomnieć sobie ich przebieg, a także znacznie lepiej odpowiadać na przyszłe potrzeby odbiorców.

  Przejęcie mozolnych obowiązków przez maszyny, skuteczne działania marketingowe, a do tego dostęp do bardzo wartościowych danych. To wszystko sprawi, że razem ze swoim zespołem odzyskacie nie tylko cenny czas, ale również tak potrzebną energię i motywację do pracy.

  Czater.pl wyręczy Was w tych wszystkich zadaniach, abyście skupili się na tym, na czym znacie się najlepiej – docieraniu do klientów, badaniu ich potrzeb, a następnie oferowaniu najbardziej atrakcyjnych i dopasowanych produktów finansowych.

  JAK ZACZĄĆ?

  Sprzedawaj rozwiązania finansowe – z jeszcze większą skutecznością

  Wykorzystaj możliwości nowoczesnego narzędzia do automatyzacji i komunikacji. Sprawdź, jak możesz poprawić skuteczność, zwiększyć sprzedaż, a dodatkowo ograniczyć swoje wydatki.

  • Krok 1

   Wybierz

   Zapoznaj się, a następnie wybierz rozwiązania, które chcesz wdrożyć do swojej firmy.

   Wypróbuj za darmo
  • Krok 2

   Zainstaluj

   Pobierz kod, aby przeprowadzić sprawną integrację Czatera ze swoją stroną www oraz systemami, z których już korzystasz.

   Dostosuj pakiet
  • Krok 3

   Korzystaj

   Używaj platformy, aby obsługiwać klientów, promować swoją firmę oraz regularnie zwiększać sprzedaż produktów finansowych.

  Case studies

  Poznaj wyniki innych firm z branży finansowej

  • 33%

   Oszczędności miesięcznie

   Dzięki wdrożeniu procesów optymalizacji obsługi klienta.

  • 56%

   Mniej porzuconych koszyków

   Za sprawą automatyzacji obsługi i odpowiadania na pytania.

  • 48%

   Jeszcze większa sprzedaż

   Za pomocą realizowania skutecznych kampanii marketingowych.

  • 51%

   Więcej pozytywnych opinii

   Wyrażanych przez klientów sklepów internetowych.