Przejdź do treści

  Narzędzia i wsparcie dla dla firm usługowych

  Pozyskuj klientów. A w międzyczasie odzyskaj cenny czas i ponownie czerp satysfakcję ze swojej pracy

  Prowadzisz salon kosmetyczny, SPA, fryzjerski, barberski? Jesteś z branży hotelarskiej, bądź nieruchomościowej? Lub jesteś właścicielem kancelarii prawnej, biura księgowo – podatkowego, czy może biura podróży, restauracji lub warsztatu samochodowego? A może świadczysz jeszcze inne usługi swoim klientom?

  Jeśli tak, nasze narzędzia online automatyzujące biznes – są dla Ciebie. Za mniej niż 4 zł dziennie mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby zautomatyzować obsługę Twoich klientów i pomóc Ci rozwinąć biznes.

  Nie trać czasu i energii na powtarzające się czynności. Zautomatyzuj obsługę klientów, zyskaj fachowe wsparcie w promocji i spraw, aby Twój biznes zaczął rosnąć, jak nigdy dotąd. Dzięki narzędziom czater.pl, generuj głębszy wgląd w potrzeby konsumentów, twórz autentyczne, spersonalizowane doświadczenia, wyróżnij swoją markę na tle konkurencji.

  Czater.pl to innowacyjna platforma, dzięki której przyspieszysz, zautomatyzujesz pracę i podniesiesz efektywność Twojej firmy.

  Wypróbuj za darmo 14 dni bez zobowiązań

  6 narzędzi online do wyboru

  Live chat, callback, e- asystent, chatbot, videochat z opcją zarabiania oraz kalendarz online umawiania wizyt i wydarzeń.

  Bardzo proste wdrożenie

  Integracja nawet w 5 minut, a do tego łatwa obsługa, której nauczysz się zaledwie w kilka chwil.

  Fachowa pomoc

  Dostęp do dedykowanego opiekuna, który będzie Cię wspierał przez cały czas i udzieli kompleksowego wsparcia.

  Elastyczność i wszechstronność

  Dostosujesz funkcjonalności do aktualnych, jak i przyszłych potrzeb Twojego biznesu.

  Jedna platforma. Wiele funkcji. Kompletne wsparcie.

  Czater dla firm świadczących usługi: dlaczego warto?

  Nieważne, czy prowadzisz salon kosmetyczny, zajmujesz się fryzjerstwem, jesteś coachem/monterem, czy terapeutą, realizujesz naprawy, czy zajmujesz się innymi zadaniami. Obszar związany ze świadczeniem usług to praca, która wymaga od Ciebie wielozadaniowości, skupienia, a przede wszystkim – zaangażowania mnóstwa czasu oraz energii.

  Czater.pl powstał właśnie po to, aby Ci w tym pomóc. Ułatwić Twoją pracę, a przede wszystkim sprawić, by ponownie dostarczała Ci mnóstwa powodów do radości.

  Za sprawą kompleksowej platformy, otrzymasz dostęp do szeregu nowoczesnych narzędzi online, dzięki którym Twoja praca, jak i prowadzenie firmy staną się nie tylko prostsze, ale zwłaszcza wydajniejsze. Ich wdrożenie, pozwoli Ci na sprawne organizowanie pracy własnej, zadbanie o kwestie marketingu i sprzedaży, a także umiejętne zarządzanie Twoim personelem.

  KORZYŚCI DLA FIRM USŁUGOWYCH

  W jaki sposób wykorzystasz to u siebie?

  Jeśli działasz w branży usługowej, to z pewnością zdajesz sobie sprawę, jak wiele czasu kosztuje Cię codzienna obsługa zapytań, rezerwacji, rozliczeń, jak i innych nudnych, mozolnych i często powtarzalnych spraw. Oczywiście, są to zadania, które należy wykonać, ale jednocześnie takie, które nie dają Ci żadnego zarobku.

  A co powiesz na to, aby nawet 90% tych obowiązków przejęły za Ciebie maszyny? Właśnie tak działa czater.pl. Dzięki dostępowi do live chata i videochata, a nawet wsparciu wirtualnego asystenta, pozbędziesz się zdecydowanej większości prac.

  Oszczędzony w ten sposób czas przeznaczysz na co tylko zechcesz, w tym: obsługę klientów, zarządzanie, a nawet rozwój swojej firmy.

   

  Długie oczekiwanie na uzyskanie odpowiedzi. Problem z rezerwacją terminu usługi. Czy wreszcie – kłopoty z dodzwonieniem się do Twojej firmy. To tylko kilka przykładów sytuacji, które mogą sfrustrować, a przede wszystkim sprawiać, że Twoi potencjalni klienci szybko “uciekną” do konkurencji.

  Na szczęście, dzięki możliwościom czater.pl, istotnie zminimalizujesz ryzyko takich problemów. Jego funkcjonalności pozwolą Ci na udzielanie szybkich odpowiedzi w czasie rzeczywistym (chatbot), łączenie się z klientami nawet w pół minuty (callback), a także dokonanie wygodnej rezerwacji i płatności online (e-kalendarz).

  Zyskasz możliwość wdrożenia oraz korzystania z zaawansowanego systemu CRM, który pozwoli Ci nie tylko zarządzać kontaktami klientów, ale nawet zadaniami i harmonogramem pracowników.

  Czater stanie się dla Ciebie profesjonalnym repozytorium informacji, które wykorzystasz do lepszego poznania swoich odbiorców, a także stałego rozwoju swojego biznesu. Tak, aby jeszcze lepiej odpowiadał na bieżące potrzeby rynku.

  Platforma sprawdzi się również jako narzędzie promocji, dzięki któremu skontaktujesz się ze swoimi klientami za pomocą maili czy SMSów.

  Z kolei połączenie tych wszystkich aspektów pozwoli Ci oszczędzać czas i pieniądze, a przede wszystkim – zbudować solidną przewagę nad innymi firmami.

  JAK ZACZĄĆ?

  Wykorzystaj automatyzację i zmień swoją firmę w profesjonalną organizację, którą pokochają wszyscy klienci

  Zaledwie 3 proste kroki dzielą Cię od możliwości, jakie oferuje platforma narzędzi online czater.pl. Sprawdź i zacznij z nich korzystać choćby teraz!

  • Krok 1

   Wybierz

   Zobacz oferowane narzędzia, aby wybrać te, które najlepiej sprawdzą się w Twoim biznesie.

   Wypróbuj za darmo
  • Krok 2

   Zainstaluj

   Zintegruj je ze swoją stroną oraz innymi systemami. Zrobisz to szybko i łatwo – za pomocą specjalnego kodu.

   Dostosuj pakiet
  • Krok 3

   Korzystaj

   Czater ułatwi Ci obsługę klientów, pomoże w promocji, jak również umożliwi regularne zwiększanie sprzedaży.

  Case studies

  Poznaj wyniki innych sklepów internetowych

  • 47%

   Oszczędności miesięcznie

   Dzięki wdrożeniu procesów optymalizacji obsługi klienta.

  • 36%

   Mniej porzuconych koszyków

   Za sprawą automatyzacji obsługi i odpowiadania na pytania.

  • 48%

   Wzrost % sprzedaży

   Za pomocą realizowania skutecznych kampanii marketingowych.

  • 62%

   Więcej pozytywnych opinii

   Wyrażanych przez klientów w ankietach.