Automatyzuj pracę. Oszczędź czas. Ogranicz koszty.

Czater.pl to platforma aż 6 innowacyjnych narzędzi do stron www i e-sklepów:
  • Live chat, callback
  • Video chat
  • e-asystent
  • czatbot
  • e-kalendarz
Wybierz rozwiązania, dzięki którym zaangażujesz swoich użytkowników, zyskasz więcej potencjalnych klientów, zadbasz o ich sprawną obsługę.
14 DNI ZA DARMO Nie wymagamy karty kredytowej. Instalacja w 5 minut

Live Chat - szybkie rozmowy z Twoimi Klientami

To łatwy i szybki sposób na porozumiewanie się z Klientami na żywo, gdy są u Ciebie na stronie. To trochę tak jakbyś podszedł do Klienta, który odwiedził Twój sklep i pomógł mu dokonać wyboru.

Tutaj funkcję sklepu pełni Twoja strona internetowa. W każdej chwili możesz napisać do Klienta, który znalazł się na niej i przegląda Twoją ofertę.

Wypróbuj za darmo!

Kontaktuj się z Klientami z dowolnego miejsca i urządzenia!

Nie ma znaczenia, czy częściej korzystasz z komputera, czy telefonu. Czater pozwala na kontakt z Klientami z pomoca dowolnego smartfona (Android i iOS) lub komputera stacjonarnego (Windows, MacOS i Linux).

Wypróbuj za darmo!

Automatyczne narzędzia, które pomogą Ci na co dzień docierać do Twoich Klientów.

Czater może sugerować Twoim Klientom wybrane produkty, oferować zniżki lub zachęcać do rozmowy i zostawienia kontaktu. Wszystko bez Twojego udziału! Nasze narzędzia pomogą Ci zatrzymać Klienta na stronie i zmobilizować go do zakupu Twoich, a nie konkurencyjnych rozwiązań.

Wirtualny asystent

Automatyczne rozmowy z Twoimi Klientami!

Ok 80% pytań Twoich Klientów jest powtarzalnych. Czy na każde musisz odpowiadać samodzielnie? Poświęć swój czas tylko tym Klientom, którzy naprawdę tego potrzebują!

Dowiedz się więcej

Co jeszcze daje Czater?

Kto osiągnął sukces dzięki Czaterowi?

Wypróbuj za darmo