Pomoc
 

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

1. Czym jest czater.pl

Czater.pl to serwis umożliwiający stworzenie darmowego live czatu na swoją stronę, dzięki czemu klienci będą mogli porozmawiać z Tobą w czasie rzeczywistym.

2. Czy to coś kosztuje?

Obecnie trwa wyjątkowa promocja! Do odwołania wszystkie funkcje serwisu i korzystanie z czata możliwe jest zupełnie ZA DARMO.

3. Czy stworzenie czatu jest trudne?

Stworzenie czatu w naszym serwisie jest bardzo proste i nie wymaga specjalistycznej wiedzy informatycznej. Wystarczy utworzyć nowy czat, zdecydować o jego wyglądzie i zapisać zmiany, wówczas wygenerujemy dla Ciebie indywidualny kod HTML, który wystarczy umieścić na stronie i Twój komunikator on-line jest gotowy do pracy.

4. Czy w razie problemów można uzyskać pomoc?

Na pewno poradzisz sobie z obsługą naszego narzędzia. Oczywiście w razie problemów służymy pomocą. Zawsze możesz napisać do nas wiadomość wykorzystując formularz kontaktowy lub napisać do nas na czacie ;) Na pewno odpowiemy na każde przesłane zapytanie.

5. Co się stanie, kiedy klient będzie chciał ze mną porozmawiać, a ja akurat nie będę dostępny?

W takiej sytuacji klient otrzyma komunikat, że przeprowadzenie rozmowy na czacie jest niemożliwe i będzie mógł pozostawić wiadomość, którą prześlemy Ci na podany podczas rejestracji konta w naszym serwisie adres e-mail. Dzięki temu nawet, gdy będziesz offline klient będzie mógł nawiązać z Tobą kontakt. Podczas odpowiedzi na wiadomość będziesz mógł także poinformować klienta o tym, że jesteś już online i zaprosić do rozmowy na czacie.

Twoja opinia:

Podpis:

Adres email:
(nie będzie opublikowany)

Twoja ocena:

Twój komentarz zostanie dodany po zakceptowaniu przez moderacje.