Oddzwanianie w 28 sekund
 

Jak działa funkcja callback - oddzwanianie w 28 sekund?Callback, czyli ikona słuchawki na stronie internetowej to dzisiaj standard w obsłudze klientów na stronach internetowych. Usługa pozwala na natychmiastowe bezpłatne połączenie klienta z konsultantem, bez uciążliwego oczekiwania na rozmowę. W systemie należy podać numer telefonu konsultanta, który ma odbierać połączenia. Gdy klient na stronie w oknie callback poda swój numer i zamówi rozmowę najpierw zadzwoni telefon konsultanta. Po odebraniu konsultant usłyszy standardowy dźwięk oczekiwania na połączenie – wtedy dzwoni telefon klienta, a ten odbiera. W ten sposób połączenie zostaje zestawione.

okno do wpisywania numeru

Koszt usługi jest zależny od miesięcznej ilości rozmów, oraz od ilości operatorów obsługujących połączenia. Szczegółowy cennik usługi dostępny jest tutaj. Na swojej stronie słuchawkę możesz mieć już od 12,79 zł miesięcznie.

W celu uruchomienia usługi załóż konto tutaj. Następnie przejdź tu i zapoznaj się z instrukcją instalacji narzędzia na stronie oraz tu by dowiedzieć się jak włączyć usługę.

Twoja opinia:

Podpis:

Adres email:
(nie będzie opublikowany)

Twoja ocena:

Twój komentarz zostanie dodany po zakceptowaniu przez moderacje.