Modyfikacja wyglądu przez własny CSS

Czym jest i do czego służy CSS?

CSS to tzw. arkusze stylów. Są wykorzystywane do opisu układu elementów stron internetowych. Dzięki możliwości edycji CSS czatu, poza podstawowymi ustawieniami wyglądu, Administrator czatu może zmodyfikować jego wygląd przy użyciu właśnie indywidualnych styli CSS.

Opcja ta może okazać się szczególnie przydatna dla osób, które używają czatu na kilku stronach, różniących się wyglądem.

Dzięki zastosowaniu własnych CSS można ten sam czat dostosować do każdej ze stron.

Indywidualne style


Gdzie dodajemy własne style?

Własne style należy dodać w ustawieniach Indywidualnego wyglądu.

Własne CSS

Własne CSS

Jeśli chcemy, aby ten styl czatu znajdował się na wszystkich stronach, gdzie zainstalowany jest czat, należy wówczas zaznaczyć opcję "Wczytywany zawsze". Natomiast jeśli chcemy, żeby styl ten znalazł się na jednej stronie należy wpisać domenę strony, na której ma zostać zaimplementowany wybrany wygląd czatu w polu obok opcji "Automatyczne wybieranie na stronie". Ikoną plusa można dodać pola na kolejne adresy URL.
Alex · 8.10.2019 16:00

jak zmienić lokalizację w px na stronie czatu lub oddzwonimy w 26 sekund?

Czater.pl · 14.05.2018 15:36

Akcję automatyczną w postaci zaproszenia do rozmowy wyłączy Pani w ustawieniach triggerów na https://www.czater.pl/userPanel/triggers

Ewelina · 1.05.2018 8:40

Witam, Potrzebuje zmienić ustawienie czatu gdy konsultant jest online. Chcemy abu nie uruchamiał się od razu tylko było widać ikonkę w czym możemy pomóc a nie cały. Gdzie to zmienić.