Modyfikacja wyglądu przez własny CSS

Czym jest i do czego służy CSS?

CSS to tzw. arkusze stylów. Są wykorzystywane do opisu układu elementów stron internetowych. Dzięki możliwości edycji CSS czatu, poza podstawowymi ustawieniami wyglądu, Administrator czatu może zmodyfikować jego wygląd przy użyciu właśnie indywidualnych styli CSS.

Opcja ta może okazać się szczególnie przydatna dla osób, które używają czatu na kilku stronach, różniących się wyglądem.

Dzięki zastosowaniu własnych CSS można ten sam czat dostosować do każdej ze stron.

Indywidualne style


Gdzie dodajemy własne style?

Własne style należy dodać w ustawieniach Indywidualnego wyglądu.

Własne CSS

Domyślnie, style te dodawane są do wszystkich naszych czatów, czyli do wszystkich stron, na których wykorzystujemy czat. Symbolizuje to zaznaczona opcja "Dołącz automatycznie do wszystkich czatów". Możemy ją jednak wyłączyć, wówczas pojawi się stosowna informacja o konieczności zmodyfikowania skryptu czatu, na stronie, na której chcemy wprowadzane obecnie zmiany zastosować - po najechaniu na symbol "i" wygenerowany zostanie kompletny skrypt czatu uwzględniający dodany styl.

Indywidualny wygląd
Alex · 8.10.2019 16:00

jak zmienić lokalizację w px na stronie czatu lub oddzwonimy w 26 sekund?

Czater.pl · 14.05.2018 15:36

Akcję automatyczną w postaci zaproszenia do rozmowy wyłączy Pani w ustawieniach triggerów na https://www.czater.pl/userPanel/triggers

Ewelina · 1.05.2018 8:40

Witam, Potrzebuje zmienić ustawienie czatu gdy konsultant jest online. Chcemy abu nie uruchamiał się od razu tylko było widać ikonkę w czym możemy pomóc a nie cały. Gdzie to zmienić.