Nowości: akcje angażujące, chatbot, rozbudowane działy callback
 

Nowości: akcje angażujące, chatbot, rozbudowane działy callback

2019-05-30 13:33:27Majowa aktualizacja przyniosła kilka nowych funkcji oraz modyfikacji.
chatbot live chat
 • Akcje angażujące
  akcje angażujące w czacie W ustawieniach akcji automatycznych można włączyć nowe zdarzenie, które wyświetli się na stronie po kilku sekundach. Klient zobaczy informacje: ile osób aktualnie przebywa na stronie, ile osób jest na danej stronie (np. produktu), ilość odwiedzających osób w dniu bieżącym, ile osób dzisiaj odwiedziło daną stronę/podstronę, kiedy i z jakiej miejscowości dokonano ostatniego zakupu.
 • Chatbot
  Teraz istnieje możliwość zintegrowania czatera z dialogflow. Możesz dodać Chat Bota który będzie odbierać rozmowy zamiast Ciebie.
  Istnieją trzy możliwości, kiedy rozmowa ma zostać przez niego odebrana:
  - Zawsze
  - Gdy konsultanci mają status ofline
  - W momencie, gdy rozmowa nie zostanie odebrana przez konsultanta przez 30 sekund.
  W celu dodania Chat Bota, należy przejść tutaj. Następnie po kliknięciu „dodaj” pojawi się szczegółowa instrukcja integracji.
  Dodatkowo klient podczas rozmowy z Chat Botem może przełączyć rozmowę do konsultanta, po uprzednim kliknięciu aktywnej ikony w oknie czatu. chatbot live chat
 • Działy w callback
  Wybór działu w oknie callback nie musi już być listą. Stworzyliśmy przyciski, które kierują połączenie do odpowiedniej sekcji. Dodane zostało wymuszanie wyboru działu – pole na numer telefonu pojawi się dopiero po kliknięciu.