Zmiany w wyglądzie czatu oraz nowe funkcjonalności.
 

Zmiany w wyglądzie czatu oraz nowe funkcjonalności.

2018-12-18 10:39:33W ostatnich miesiącach przybyło kilka przydatnych funkcji, o czym informowaliśmy również na Facebooku. Odświeżyliśmy także wygląd detali rozmów.

Detale rozmów
 • Detale
  Bardziej wyszczególnione są sekcje: dane, historia oraz treść. Edycja danych, dodawanie przypomnień, opisów, blokowanie jest jeszcze prostsze. Pojawiły się odwiedzone strony. Ta funkcja pozwoli Wam na sprawdzenie gdzie aktualnie przebywa klient, oraz jakie strony już odwiedził. Dzięki temu lepiej i szybciej dopasujecie ofertę do swojego klienta.

 • Szukaj podobnych
  Pozwala na przeszukanie bazy danych i sprawdzenie po numerze IP, nazwisku, adresie e-mail czy telefonie. Opcja jest dostępna w rozwijanym menu danych klienta - "szukaj podobnych".

 • Powiadomienia e-mail po rozmowie telefonicznej
  W ustawieniach rozmów telefonicznych pojawiła się możliwość włączenia powiadomienia e-mail o nieodebranej rozmowie telefonicznej. Wiadomość jest wysyłana do osób uprawnionych do odbierania połączeń.

 • Treść rozmowy na e-mail
  Rozmowa przesłana na e-mail Treść przeprowadzonej rozmowy na czacie może być wysłana mailem do administratora, kierownika oraz konsultanta, który tą rozmowę prowadził. Opcję można włączyć w ustawieniach konsultanta.

 • Rozmowy z Facebooka
  Jeżeli prowadzicie fanpage na Facebooku, to teraz możecie odbierać kierowane tam wiadomości w czaterze. W sekcji "integracja z facebookiem" można ją włączyć i wybrać strony, które mają być powiązane z czatem.

 • Wiadomość, gdy nie można odebrać rozmowy
  Gdy z jakiegoś powodu konsultant nie może odebrać nowej rozmowy (np. prowadzi już dużo konwersacji) klient może zostać o tym poinformowany. Jeżeli nie zostawił danych, to po 60 sekundach pojawi mu się formularz nad którym będzie widoczna wcześniej ustawiona treść. Można ją wpisać w ustawieniach językowych. Domyślnie jest to "Przepraszamy, ale w tej chwili nie możemy odebrać rozmowy. Prosimy o zostawienie danych, a skontaktujemy się najszybciej jak to możliwe".

 • Automatyczne wiadomości powitalne
  W czacie można ustawić dwie wiadomości powitalne. Pierwsza pojawi się jeszcze przed rozpoczęciem rozmowy w górnej części okna czatu. Odpowiada za nią pole: Tekst powitalny. Druga to odpowiedź na pierwszą wiadomość klienta. Zostanie wysłana po kilku sekundach od otrzymania pierwszej wiadomości rozpoczynającej konwersację. Treść należy wpisać w pole: Automatyczna odpowiedź - konsultant online. Większość tekstów pojawiających się w czacie znajduje się w ustawieniach językowych.

 • Avatar w widgecie czatu
  Avatar w klawiszu czatu Wygląd widgetu czatu można teraz zmienić wstawiając do niego avatar konsultanta.

 • Zmiana czasu zakończenia rozmowy
  W ustawieniach czatu można zmienić domyślny czas zakończenia rozmowy, gdy klient nie pisze już kolejnych wiadomości.