Wiosenna aktualizacja czatu
 

Wiosenna aktualizacja czatu

2019-04-25 15:43:52W ostatniej aktualizacji zmieniliśmy wygląd strony głównej, oraz panelu użytkownika. Centrum panelu jest rozjaśnione, pojawiły się przyciski do rozwijania szczegółów eksportu danych w historii, a także rozwijane menu z opcjami usuwania.
Główne menu zyskało własny scroll bar i ciemniejszy kolor. Znalazła się tam również sekcja pomocy.

nowa strona główna czatu


Najważniejsze zmiany w funkcjach:
 • Typowe wiadomości
  typowe wiadomości Można je wywołać znakiem / i wybrać odpowiednią kursorem myszy lub wpisując początek treści. Wiadomości przypisuje się do siebie, działów, lub konsultantów. Wysłanie następuje przez zatwierdzenie enterem.
 • Rozszerzone API
  Możliwość podłączenia własnego kodu JavaScript do zdarzeń takich jak otwarcie czatu, rozpoczęcie rozmowy oraz innych. Wybiórcze pobieranie klientów z bazy teraz jest możliwe. Szczegółowe informacje są dostępne tutaj.
 • Informacja o kolejce
  informacja o kolejce Gdy wszyscy konsultanci są zajęci, lub czat jest w godzinach pracy, ale nie ma dostępnych konsultantów klientowi zostanie wyświetlony komunikat. Znajduje się tam informacja o tym, którą jest osobą w kolejce. W momencie gdy zwolni się miejsce, klientowi zostanie wyświetlona informacja o tym, że rozmowa za chwilę zostanie odebrana.
 • Integracja ze Slackiem
  Oba narzędzia zostały połączone i dzięki temu na Slacku można komunikować się nie tylko z zespołem, ale też z klientami. Szczegółowe informacje znajdują się tutaj.
 • Nowa wiadomość w zakładce przeglądarki
  Klient przebywający na innej stronie zostanie powiadomiony o odpowiedzi na karcie przeglądarki. Pojawi się w niej informacja „Konsultant pisze...”.
 • Zdarzenia GA i GTM
  Usprawniona integracja zdarzeń Google Analytics oraz poprawione wspólne działanie czatu z Google Tag Managerem.
 • czas online i offline w czacie
 • Czas pracy konsultantów
  W czasie pracy został wyszczególniony kolorem czerwonym okres przebywania w trybie offline.